Přejít k hlavnímu obsahu

Otázky a odpovědi

faq-icon140 Chip je dlouhodobě nejprodávanější časopis o digitální technice, je součástí tradiční evropské značky a na českém a slovenském trhu vychází přes 30 let. Je to odborník na testy, technologický poradce i komentátor trendů. Svým čtenářům nabízí spolehlivou nezávislou orientaci v digitálním světě. Každoročně ve svých laboratořích testuje více než 2 000 produktů - od notebooků a smartphonů, přes TV až po mobilní sítě nebo antivirové programy. Ve své pravidelné DVD příloze, která je dostupná také on-line na webu časopisu (On-line DVD na adrese www.chip.cz/dvd), přináší plné licence atraktivních programů a nástrojů. Chip je dostupný i v elektronické podobě na mobilech a počítačích, a tato varianta může být i součástí kombinovaného předplatného.

Součástí tištěného předplatného je přístup k On-line DVD, což je internetová verze fyzického disku Chip DVD se stejnými funkcemi a ovládáním. Další informace a řešení problémů s On-line DVD: onlinedvd@chip.cz

Součástí kombinovaného předplatného je přístup k On-line DVD a k digitální verzi časopisu Chip, kterou je možné číst na počítačích a mobilech. Další informace o fungování digitální části předplatného a řešení problémů: kombipredplatne@chip.cz

Harmonogram: Digitální vydání časopisu a On-line DVD jsou zpřístupněna podle termínů harmonogramu. Předplatitelé papírového Chipu však obdrží svůj časopis zpravidla o jeden až dva dny dříve. Teoreticky tedy může nastat situace, že sice už máte tištěné vydání Chipu, ale ještě není aktivní digitální časopis a On-line DVD. Pokud jsou tedy uvedené služby nedostupné, zkuste to znovu o jeden až dva dny později.

Tip: Nechte si zaslat zdarma tištěné ukázkové číslo Chipu na vaši adresu. Zvolit můžete i digitální vydání zdarma.

Přístup k On-line DVD není možné přidělit k tištěným vydáním zakoupeným na stánku. To můžete vyřešit předplaným Chipu >>, výrazně ušetříte a navíc si můžete vybrat zajímavé dárky. Přístup k On-line DVD nelze samostatně koupit. Lze však zakoupit digitální vydání Chipu z přístupem k On-line DVD za 115 Kč v e-shopu www.chip.cz/digi.

Chip DVD >> | Digitální Chip >> | Tištěné předplatné >> | Kombinované předplatné >> | Chip na Slovensku >>

Pokračování článku