Přejít k hlavnímu obsahu

Nákup DIGITÁLNÍ EDICE - souhrn

Pro vytvoření nové objednávky musíte být přihlášen nebo zaregistrován!

ctenar-logo-gopay280 Odesláním objednávky souhlasíte s poskytnutím digitálního obsahu bez zbytečného odkladu a berete na vědomí, že tímto udělením souhlasu zaniká právo odstoupit od kupní smlouvy ve 14denní lhůtě.

Platby bankovním převodem: Udělejte objednávku a při platbě „Zaplatit nákup“ klikněte na „Bankovní převod“. Ve výpisu bank sjeďte úplně dolů, kde zvolte „Jiná banka“ a následně „Zobrazit platební údaje“. Zobrazí se číslo bankovního účtu a variabilní symbol.

Platby zajišťuje zabezpečená platební brána GoPay prostřednictvím platebních karet nebo bankovním převodem (pouze ČR). Po úhradě vám od GoPay dorazí e-mail s potvrzením platby a následně i e-mail o dostupnosti digitální edice. Platíte-li bankovním převodem, můžete využít rychlovolby pro konkrétní banku nebo si zobrazit platební údaje, tyto údaje dorazí obratem i na váš e-mail. Pokud požadujete doklad o zaplacení, doplňte svoje identifikační údaje ještě před nákupem. Doklady najdete v PDF ve svém účtu v »Moje nákupy«. GoPay pro zahraničí - pro úhrady použijte pouze platební karty, vyhnete se poplatkům pro zahraniční platby.