reaConverter 7 Standard
reaConverter 7 Standard | Koláž: reaConverter 7 Standard
V programu reaConverter 7 Standard lze vzájemně konvertovat snad všechny myslitelné grafické formáty a během konverze navíc aplikovat řadu úprav. Plná verze - Chip 09/2021.
Ať už pracujete s fotkami, nebo potřebujete otevřít nějaký 2D či 3D výkres ve vektorovém formátu, bude se vám hodit univerzální konverzní nástroj.
Aplikace reaConverter 7 Standard dokáže otevřít ohromujících 677 různých grafických formátů, včetně RAW snímků ze všech běžných typů fotoaparátů, vektorových formátů z grafických aplikací od Adobe, souborů z Microsoft Office, vektorových výkresů z CAD aplikací a mnoho dalších. Při jejich konverzi pak máte na výběr hned z 65 formátů, mezi nimiž snadno najdete typy souborů, které lze otevřít v aplikacích, které sami běžně používáte.
Program je možné pořídit prostřednictvím nákupu digitálního Chipu za 99 korun >> a získanému přístupu k »On-line DVD«. |
Opravdu jen velmi těžko můžete narazit na grafický formát, se kterým by si reaConverter neporadil. A co víc, během dávkové konverze vstupních souborů můžete třeba na fotky, ale také na další typy obrazových souborů, použít celou řadu funkcí na úpravy. Hromadně je možné fotky a obrázky nejen otáčet, ořezávat nebo měnit jejich velikost, ale také upravovat jejich barvy a expozici, stejně jako na ně aplikovat řadu efektů a filtrů.
|
|
Plnou verzi programu reaConverter 7 Standard v ceně 1 250 korun můžete po registraci a aktivaci používat bez časových a funkčních omezení, bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.
Program reaConverter je připraven na konverzi stovek různých bitmapových i vektorových formátů. Soubory je konverzi stačí jen přetáhnout myší do hlavního okna aplikace a pak můžete pokračovat volbou výstupního formátu a nastavením podrobností konverze. | Zdroj: reaConverter 7 Standard
Po kliknutí na malou ikonku s ozubeným kolem v levém horním rohu tlačítka s označením výstupního formátu se dostanete k předvolbám konverze. Můžete si zvolit především kvalitu výstupu, stejně jako například barevný profil, což je důležité, pokud se chystáte výstupní soubor tisknout nebo dále upravovat. | Zdroj: reaConverter 7 Standard
Hned během konverze můžete provést také mnoho různých úprav vstupních souborů. Ty lze třeba otáčet, ořezávat, převést na jiné rozlišení, upravit jejich barvy, aplikovat filtry a efekty nebo do nich vložit vodoznak. Výsledek můžete rovnou zkontrolovat v náhledu. | Zdroj: reaConverter 7 Standard
Kromě verze Standard, kterou najdete v tomto Chipu, existuje program reaConverter také v bezplatně použitelné edici Lite, která má ale výrazně omezený rozsah podporovaných formátů, ale především i ve verzi Pro s cenou kolem 2 500 korun. Ta je zajímavá především možností ovládání funkcí na konverzi souborů prostřednictvím příkazové řádky, stejně jako dostupností DLL knihoven pro možnost integrace konverzních funkcí do jiných aplikací.
Seznam všech plných verzí v Chipu 09/2021 |
Obsah: Všechna témata Chipu 09/2021