Přejít k hlavnímu obsahu

Plné verze

VSDC Video Editor je velmi kvalitní videoeditor s pokročilými funkcemi na úpravu záběrů a vytvoření vlastního filmu nebo videoprezentace z fotek. Plná verze - Chip 09/2023.

DupInOut Duplicate Finder je nástroj na vyhledávání duplicitních souborů různých typů, včetně obrázků, hudby, videí a dokumentů, na disku počítače. Plná verze - Chip 09/2023.

S aplikací Apeaksoft WhatsApp Transfer můžete přenést kompletní komunikaci přes WhatsApp z jednoho iPhonu do druhého, nebo vytvořit její zálohu. Můžete také zálohovat data WhatsApp na iPhonu do počítače a kdykoli je obnovit. Program navíc umožňuje exportovat data WhatsApp ve formátu HTML a CSV. Plná verze - Chip 09/2023.

IObit Software Updater vám usnadní pravidelnou kontrolu dostupnosti a instalaci nejnovějších verzí aplikací, které ve svém počítači používáte. Plná verze - Chip 09/2023.

Program Browser Password Recovery umí ze všech běžných internetových prohlížečů získat uložená uživatelská jména a hesla k webovým službám. Plná verze - Chip 09/2023.

Program iCare Data Recovery Pro 8 slouží k obnově dat, o která jste přišli vlastní nepozorností, nebo třeba vinou virového útoku či selhání softwaru. Plná verze - Chip 09/2023.

Pokud máte rádi temné mysteriózní příběhy, můžete si užít několik večerů zábavy v napínavé hře Děti ticha. Nenápadný začátek s nečekaným koncem. Hra je kompletně v češtině a neobsahuje násilí. Plná verze - Chip 09/2023.

S nástrojem AWZ Screen Recorder lze do souboru s videem snadno zaznamenat veškeré dění na pracovní ploše nebo v jednotlivých oknech programů. Plná verze - Chip 09/2023.

Program Ashampoo Music Studio 2023 nabízí kompletní řešení pro audiosoubory – přehraje, sestříhá, uspořádá a zkonvertuje celou vaši hudební sbírku a obsahuje i nástroj, pomocí kterého si snadno vytvoříte vlastní obaly na CD. Plná verze - Chip 09/2023.

Photo Converter rychle vypomůže s dávkovým zpracováním celých kolekcí fotografií podle předem nastavených parametrů pro úpravu velikosti a formátu. Plná verze - Chip 09/2023.

Systém Mint je uváděn jako nejvhodnější alternativa pro přechod z Windows a macOS do světa Linuxu. Běžní uživatelé si rozdílů prakticky ani nevšimnou. Open-source verze - Chip 09/2023.

Startup Star prověří programy a služby, které se spouštějí při startu Windows a nabídne jejich optimalizaci a tím i zrychlení startu počítače. Plná verze - Chip 08/2023.

Ashampoo WebCam Guard je nástroj na spolehlivé zablokování webkamery i mikrofonu počítače, aby je nebylo možné zmanipulovat škodlivým softwarem. Plná verze - Chip 08/2023.

Parted Magic je speciální linuxový systém, který obsahuje praktické nástroje na práci s oddíly pevného disku, obnovu dat, antivirovou kontrolu a mnoho dalších. Plná verze - Chip 08/2023.

Aplikace AWZ AnyPorter je určená k pozměnění skutečné lokality a pohybu vašeho iPhonu nebo iPadu na základě vložených souřadnic GPS nebo zvolené trasy. Plná verze - Chip 08/2023.

<< <   1 2 3 ...   >>